گاو صندوق اثر انگشتی

سیف باکس دیپلمات H25CS

به صندوق هتل نیز مشهور است. این گاو صندوق حفظ و نگهداری کوچک 10 کیلوگرم وزن دارد و 16 لیتر گنجایش فضای داخلی آن است. دارای دو حفره برای پیچ کردن آن به کف یا دیوار. اندازه بیرونی آن 250×350×250 میلیمتر است. قفل آن دیجیتالی است و می تواند 4 تا 6 رقم کد را بپذیرد. دارای چراغ LED داخلی سیستم است. دارای کد مستر کلید اضطراری. دارای نمایشگر مقدار باقی مانده باطری. امکان لغو سیستم اضطراری بنا بر خواسته کاربر وجود دارد. دارای 2 سال خدمات رایگان پس از فروش. صندوق هتل دیپلمات نمونه های خوبی در اندازه و رنگ های مختلف دارد و دایره انتخاب مشتریان را افزایش می دهد.

نقد و بررسی:

شرکت کره ای دیپلمات (Diplomat) برای هر مکان و شغلی که نیاز به حفظ و نگهداری سند و مدرکی مهم هست، محصولی تولید کرده است. بدون شک این مساله، خود نشان دهنده یکی از دلایل موفقیت این شرکت طی 36 سال (از سال 1982) در سطح جهانی بوده است. صندوق های هتل ساخت این شرکت، از جمله محصولاتی است که برای کاربری خاص تولید شده است. صندوق هتل دیپلمات در اندازه ها و رنگ های مختلف و با قفل های متفاوت عرضه شده است.

سیف باکس مدل H25CS به گفته شرکت سازنده برای هتل ها ساخته شده است. این صندوق نگهداری ابعاد بیرونی اش برابر با 250×350×250 میلیمتر و ابعاد فضای داخلی 194×346×246 میلیمتر است. 10 کیلو گرم وزن این صندوق هتل است و 16 لیتر ظرفیت دارد. قفل این صندوق دیجیتالی است و دو قفل پیج دارد که سمت باز شو صندوق تعبیه شده اند. قفل دیجیتال این صندوق 4 تا 6 رقم کد می پذیرد و مجهز به چراغ LED داخلی است و پس زمینه دکمه ها را روشن می کند. این صندوق دارای کد مستر کلید اضطراری است و بنا به خواست کاربر می توان آن را غیر فعال کرد. صفحه نمایشگر کوچک قفل، که کد وارد شده را نمایش می دهد، مقدار باقی مانده باطری را نیز نمایان می کند. سیف باک های دیپلمات مدل H، با کلیدها و قفل های مختلفی راهی بازار شده اند.

+ نوشته شده در شنبه 25 شهريور 1396ساعت 11:10 توسط محمد حاجیلو | | تعداد بازدید : 5

× بستن تبلیغات