گاو صندوق اثر انگشتی

گاو صندوق دیپلمات مدل 119EK88WR

که با رنگ سفید و مشکی تولید شده اند و برای کاربری های گوناگونی استفاده می شود. این مدل قفسه ندارد و تنها یک سینی داخل گاو صندوق تعبیه شده است. وزن صندوق 31 کیلوگرم و ظرفیتش 19 لیتر است. کلاس حریقش نیز 60 است. مقاومت یک ساعته در آتش برای محتویات گاو صندوق تضمینی است. گواهی نامه SP سوئد به همین منظور به گاو صندوق های دیپلمات اعطا شده است. دارای قفل کیبوردی همراه با نمایشگر FND است و در کنار آن از قفل معمولی که با کلید باز می شود استفاده می شود. این نوع قفل ها به قفل ترکیبی ملقب شده اند. بدنه این گاو صندوق از ورقه های فولادی ساخته شده و استحکام امنیت بخشی را نصیب مالک می کند.

نقد و بررسی:

دیپلمات (Diplomat) گاو صندوق هایی تولید کرده است که به ادعای خود، صندوق خانه شمرده می شود. مدل 119EK88WR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. به دو رنگ سفید و مشکی عرضه شده است. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد.

بدنه گاو صندوق خانگی دیپلمات از ورقه های فولادی تهیه شده است. دو قفل پیچ از در گاو صندوق بیرون می زند و در را قفل می کند. قفل این مدل به صورت ترکیبی عمل می کند و همانطور که در نام مدل موجود است، به EK موسوم است. این قفل از ترکیب صفحه کیبوردی و کلیدی معمولی استفاده کرده است. علیرغم ادعای دیپلمات مبنی بر خانگی بودن این گاو صندوق، می توان در مکان های دیگری نیز از این صندوق استفاده کرد. بدنه محکم و ساختار با کیفیت آن ارزش خریدش را در قیاس با قیمت، افزایش می دهد.

+ نوشته شده در شنبه 25 شهريور 1396ساعت 11:08 توسط محمد حاجیلو | | تعداد بازدید : 5

× بستن تبلیغات