گاو صندوق اثر انگشتی

گاو صندوق دیپلمات 7500 NEXT

اندکی بزرگ تر از مدل 5500 است و طبیعتا از ظرفیت بیشتری نیز برخوردار است. این مدل مخصوص مکان هایی تولید شده است که احتمال آتش سوزی در آن بسیار است. NEXT 7500 به قفل اثر انگشت مجهز شده است تا امنیت بیشتری داشته باشد. دارای مقاومت یک ساعتی در برابر آتش. بدنه ساخته شده از فولاد ضد سوراخ کردن با استفاده از فریم های دفع کننده گرما و دود. مجهز به قفل پیچ های چهار طرفه. دارای قابلیت قفل مجدد و سیستم هشدار داخلی. وزن این گاو صندوق 145 کیلوگرم است و 76 لیتر گنجایش آن است. این مدل دو قفسه و دو کشو دارد. کلاس حریف آن 60 کاغذ است؛ یعنی در آتش یک ساعت دوام می آورد. دارای لولای فاصله دار برای افزایش ضریب امنیت و پوشش کشویی روی در برای پنهان کردن قفل. طراحی بسیار زیبا در انواع مختلف.

نقد و بررسی:

سری گاو صندوق های NEXT از شرکت کره ای دیپلمات (Diplomat) بسیار باکیفیت و مجهز هستند و در برابر آتش سوزی و سرقت مقاوم سازی شده اند؛ انواع مختلف این مدل به عنوان گاو صندوق های نسوز یا ضد سرقت نیز مشهور هستند. مدل NEXT 7500 در چهار طرح مختلف عرضه شده است. طرحی به رنگ سفید، طرح چوب و طرح هایی به رنگ زرشکی و مشکی. این مدل 2 قفسه و دو کشو دارد. قفسه ها قابل تنظیم اند و کشوها با طرح چوب ارائه شده اند. صفحه کلید این مدل با پوششی کشویی پوشانده شده است و در نظر اول متوجه قفل دار بودن این محفظه، که به خاطر طرح مدرنش می تواند دکوراتیو نیز باشد، نخواهید شد.

صفحه کلید این مدل به صورت لمسی (Touch) عمل می کند و سبب بالا رفتن امنیت رمزگذاری گاو صندوق می شود. به کار گیری سیستم تشخیص اثر انگشت در ابزارهای تکنولوژیکی جدید، تحول بزرگی در راه امن تر کردن استفاده از آنها شمرده می شود. این گام در حوزه تولید گاو صندوق ها که به طور مستقیم با مقوله امنیت سر و کار دارند، بسیار مفید واقع شده است. گفتنی است که صفحه لمسی این گاو صندوق، نمایشگر کاهش میزان باطری دارد تا کاربر متوجه انرژی موجود صفحه کلید باشد. علاوه بر آن می توان به این قفل 4 تا 16 رقم کد داد و 128 اثر انگشت مختلف را نیز می تواند در حافظه ذخیره می کند.

درهای این گاو صندوق نسوز و ضد آتش به قفل پیچ های چهار طرفه مجهز است تا گاو صندوق در تمام جهات قفل شود. جنس بدنه این محصول آسیای دور از فولاد ضد سوراخ شدن است تا در برابر هرگونه سرقت مقاومت داشته باشد. ضخامت صفحه فولادی به کار رفته در بدنه 1.6 میلیمتر است. سیستم هشدار داخلی نیز بر روی این گاو صندوق تعبیه شده تا مالک گاو صندوق را از خطر احتمالی آگاه کند. این گاو صندوق 145 کیلوگرم وزن دارد و درای 76 لیتر گنجایش فضای داخلی است. کلاس حریق آن با معیار کاغذ، 60 است. بدان معنی که می تواند 60 دقیقه در آتش مقاومت کند و اسناد کاغذی درون آن آسیبی نبینند.

شماره تماس : 6123-021


+ نوشته شده در شنبه 25 شهريور 1396ساعت 11:01 توسط محمد حاجیلو | | تعداد بازدید : 6

× بستن تبلیغات