گاو صندوق اثر انگشتی

گاوصندوق دیپلمات 125TFLWR

که مصرف خانگی و اداری دارد. 125TFL به دلیل قفل لمسی و تجهیزش به سنسور تشخیص اثر انگشت، به قالب مدلی جدید درآمده است. وزن این گاو صندوق کره ای و دیجیتال 36 کیلوگرم است و 25 لیتر گنجایش فضای داخلی آن است. یک کشو و یک قفسه دارد و کلاس حریقش 60 است. یعنی یک ساعت دوام و استحکام در شعله های آتش و صحت و سلامت و محتویات درون گاو صندوق بدنه این گاو صندوق همچون دیگر مدل های دیپلمات در این رده، از ورقه های فولادی تهیه شده است. قفل دیجیتالی و لمسی این مدل شاخص ترین امکان آن است. جایگاهی در قفل تعبیه شده تا با قرار دادن انگشت گاو صندوق را باز کرد. این قفل دارای نمایشگر اعداد FND است و نمایشگر ضعیف بودن باطری نیز دارد.

نقد و بررسی:

شرکت کره ای دیپلمات (Diplomat) با تغییر دادن انواع و اقسام قفل ها روی مدل های مختلف، توانسته تنوع تولیدی خود را افزایش دهد. به این ترتیب از هر مدل چندین نوع وجود دارد. 125TFLWR گاو صندوقی در گروه صندوق های خانگی دیپلمات است که حالتی ایستاده یا کشیده دارد و نوع قفلی که روی آن تعبیه شده لمسی است. تشخیص دادن اثر انگشت، که شاخصه این مدل است، ضریب امنیتی گاو صندوق دیجیتالی دیپلمات را بالا برده است. وزن این گاو صندوق 36 کیلوگرم است و 25 لیتر گنجایش فضای داخلی آن است. یک قفسه و یک کشو دارد و کلاس حریق در آن 60 است. اینها اطلاعات کلی گاو صندوق لمسی 125TFLWR است. زمینه استفاده این مدل از خانه تا اداره و شرکت گسترده است و کیفیت و امکانات و قیمتش نیز صرفه اقتصادی دارد و در برگزیدن آن به عنوان گاو صندوق ایده آل بسیار موثر است.

بدنه گاو صندوق خانگی دیپلمات از ورقه های فولادی تهیه شده است و مقاومت و استحکامش را تضمین می کند. کف گاو صندوق را نیز با شن و ماسه پر می کنند تا سنگین تر شود و از لحاظ امنیتی، مطمئن تر شود. درباره قفل های TFL یا تشخیص اثر انگشت باید گفت که عملکرد آنها بر روی گاو صندوق ها بسیار موفق و سومند بوده است و توانسته امنیت هرچه بیشتر را برای مالکان صندوق ها به بار آورد. در شرکت کره ای دیپلمات این قفل ها به صورت دایره ای تولید می شوند. در انتهای دایره فرو رفتگی کوچکی وجود دارد که محل قرار گرفتن انگشت است. این قفل دارای پنجره FND یا نمایشگر اعداد است. محلی در سمت راست این قفل به هنگام ضعیف شدن باطری، این فرایند را با نشان دادن یک باطری نیمه شارژ به شما اعلام خواهد کرد. در کنار قفل لمسی و دیجیتال اهرمی نیز برای پیچاندن قفل پیچ ها تعبیه شده است. گروه صندوق های خانه شرکت دیپلمات، محصولاتی بسیار مناسب برای مصارف خانگی و اداری، و برای آنانی شمرده می شود که می خواهند با صرف هزینه کمتر، گاو صندوقی با عمر طولانی، کیفیت درخور و کارایی و امکانات کاربردی بخرند.

+ نوشته شده در شنبه 25 شهريور 1396ساعت 11:12 توسط محمد حاجیلو | | تعداد بازدید : 6

× بستن تبلیغات